Contact

Wij helpen u graag verder met eventuele vragen en of opmerkingen.
Hieronder vindt u onze contactgegevens:
Telefoon: +31 (345) 682 604
Fax: +31 (345) 681 504

Wij zijn te bereiken voor productspecifieke vragen en afspraken:

Nederland

Eelke Krijnen

General manager / Cardio chirurgie
Mobiel: +31 (6) 106 57 124
E-mail: e.krijnen@krijnenmedical.nl
linkedin.png

Ruud Vorstenbosch

Algemene chirurgie / Vasculaire chirurgie
Mobiel: +31 (6) 483 32 639
E-mail: r.vorstenbosch@krijnenmedical.nl
linkedin.png

Dick Veen

Thorax Trauma chirurgie
Mobiel: +31 (6) 121 98 304
E-mail: d.veen@krijnenmedical.nl
linkedin.png

Sanne Krijnen

Neuro chirurgie / Cardio chirurgie
Mobiel: +31 (6) 236 97 197
E-mail: s.krijnen@krijnenmedical.nl

Jan van der Wielen

Algemene chirurgie / Vasculaire chirurgie
Mobiel: +31 (6) 221 73 778
E-mail: j.vanderwielen@krijnenmedical.nl
linkedin.png
linkedin.png
Cardio chirurgie
Mobiel: +31 (6) 838 04 584
E-mail: p.wessels@kminnovations.eu

Paul Wessels

België

Michel De Geest

Mobiel: +32 (485) 733 008
E-mail: m.degeest@kminnovations.eu
linkedin.png

Theo Vervloet

Mobiel: +32 (486) 412 266
E-mail: t.vervloet@kminnovations.eu
linkedin.png

Frankrijk

Walter Vancampenhoudt

Mobiel: +33 (6) 42 39 45 74
E-mail: walter@kminnovations.eu
linkedin.png

Cédric Mounard

Mobiel: +33 (6) 44 20 03 32
E-mail: c.mounard@kminnovations.eu
linkedin.png

Michel De Geest

Mobiel: +32 (485) 733 008
E-mail: m.degeest@kminnovations.eu
linkedin.png

KM Innovations BV

Koeweistraat 1

4181 CD Waardenburg

Nederland

BTW nr.: NL858033306B01

Bankrekeningnr.:  NL18RABO0324063733
K.v.K. nr.: 69838275